Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz (An)Dante #52 üzenetére

    Így már értem mire gondoltál a java-val. Valóban könnyebb pár különböző konfigra újraoptimalizálni mintha natív különböző környezetek lennének. W810 userként 2007-2008 környékén tapasztalhattam hogy a Gameloft külön verziót csinál W810-re a játékaiból (Gangstar2, Farcry 2) amik W800/K750-en már nem futottak, de W810-en még igen.
    A Series 30-at sajnálom, sokkal logikusabb mint amit a Samsung occsómobilok kínálnak, és nincs benne J2ME, meg WAP sem. Ez telefonhoz abszolút nem értő, gyengén látó embereknél fontos szempont. Nincs mit félrenyomni, nem csinál hülyeséget, a használati utasítás nem papírzsebkendőnyi, 5-ös betűmérettel és logikusabb a menüstruktúra. Nagyon alap telefonokhoz 3-6k-ig jó az.
    "Viszont az tény, hogy a Nokia is előre állíthatná az óráját Java támogatás terén is."
    Nagyon a régi SE-ken kívül ezt sosem láttam. A Nokia minimális pluszt ad (amit a SE licenszelt egy darabig) a többiek meg semmit. Ha javan akart játszani valaki régebben, akkor vagy SE, vagy semmi. Most is ez van kb. Csak amikor a csőd szélén volt az SE akkor jöttek a szörnyek... W100 Spiro, W150 yendo, Mix Walkman, W205, Cedar. Ott már nem volt a régi a rendszer. A koreaiak java támogatása meg hírhedten pocsék, sokszor csak PC suite-tal, vagy tat módban lehet telepíteni. Utána meg a szembesülés a 840k-s ramkorláttal, és minden telepítés után visszarakni a ramlimitet, hurrá.
    Előző W200-as felsorolásomból kimaradt az NFS Undercover. Nekem a QVGA verzió van meg, 176x220-on még látszik a menü, 128x160-on már hiányos, de maga a játék tökéletesen megy W200-on is. Ezek után nagyot néztem a Shiftet látva. Kb. mint az első Asphalt 2002-ben, vagy mégse, mert nem lehet törni zúzni.

Új hozzászólás Aktív témák