Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fidel76

    tag

    Szerintem aki az emberek pusztulását akarja, vagy aki azt hiszi ő több, mint a másik, vagy többet tesz bármiért is, valamint a világképé igazáért más emberek halálát kívánja, vagy akarja, az forduljon orvoshoz vagy szakemberhez...akármilyen zöldek vagy környezettudatosak vagytok, más emberek halálát vágyni beteg dolog, a sajátét meg öngyilkosságnak hívják...egy eszme, egy gondolkodásmód, egy szokás, nem tesz többé, mint bármilyen más ember.

    Az ember a legnagyobb hulladék pusztító jelenleg, amennyi műanyagot, hulladékot megetetnek velünk nap mint nap. Bármit megeszünk ha ízesítve van, főleg ha édes. Minek ide bármilyen üzem, mi vagyunk a legjobb feldolgozók. :D
    Mindaz ami kijön belőlünk azt megesszük, megisszuk más formában megint. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Fidel76

    tag

    Szerintem az élet része az ember itt a földön. Innen fejlődött ki.(persze tudom erről is van sok vélemény) Az élet erről szól, hogy rengeteg faj kipusztul és újak születnek. Gondolom ez ezután is így marad, még jó ideig. Bármilyen állat, növény egy zárt rendszerbe ha túlszaporodik akkor ott lesz valami, az élet már ilyen.

    Ha van egy nagy szélvihar és fél erdő elpusztul, akkor mondhatnám, hogy szegény fák, de a halott fák adnak életet más életeknek, amik szintén elpusztulnak és ez így forog. Az ember is ennek a körforgásnak a része és ha túlszaporodik, akkor történni fog valami, mint eddig is az évmilliók alatt. Szerintem minden rendben, az emberrel, az élettel és a környezettel is.
    Ugye egy bizonyos emberke már bebizonyította, hogy egy globális gyorsétterem hálózatba árult kaja nem alkalmas emberi fogyasztásra. Mégis ott állnak mindig sorba és milliók eszik. Ez is csak azt bizonyítja, hogy az emberi faj milyen fantasztikus, mert évtizedekig eszi a szemetet és hulladékot és mégis életben marad. :D
    Az emberi faj elpusztíthatatlan. :D

    Megsúgom a meteorit se fog tudni becsapódni, mert addigra annyian leszünk és olyan éhesek, hogy reptébe megesszük. :P

    Mi mindent a földből állítunk elő, majd visszaadjuk neki, csak azt már szemétnek hívjuk. Kivágom a fát, megmunkálom, szék lesz, örülünk, tönkremegy, elhasználódik, kidobjuk és akkor márt szemét. De ha az erdőben kipusztul egy fa azt nem hívjuk szemétnek, arra vigyázunk, mert az a természet. Az emberi test is a föld/élet adománya, azt is visszaadjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák