Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Sethdobaloah #136 üzenetére

    ". Kicsoda Chaser, hogy megmondja masnak mekkora kornyezetrombolas az amd kartyaval jatszani, mikor lenyegesen tobb energiat hasznal a sajat kenyelmi/luxus igenyere."

    értelmezés kérlek, értelmezés:

    a videojáték "luxus", ha már valaki játszik, sokkal környezettudatosabb, ha uo. teljesítményt kevesebb fogyasztású komponensekkel ér el, hogy én kicsoda vagyok azzal ne foglalkozz, tedd fel magadnak a kérdést, ez így van? - persze még tudatosabb valaki, ha lemond erről a luxusról, de ha nem szeretne, akkor is teheti úgy, h minél kevesebbet "ártson" -

    lehet h neked kényelmi kérdés, ha 30-35 fokban napi több liter vizet kiizzadsz, nekem egészségügyi, ezzel születtem, 5-6 évesen rövid ujjú ingben ástam az alagutat a '80-as években mikor leesett fél m-m hó v magasabb, ugyanakkor nyáron már akkor is izzadtam, és sokkal kevésbé volt meleg mint a mostani nyarak
    páran már néztek ukránnak meg orosznak ( : lehet van is benne valami, a hideggel nekem sincs bajom
    jól szigetelt lakás tetszik, ha megcsinálod itt a 3. emeleti 10-es panelben ahol élek szívesen látlak :R
    tavaly ha a kiskutyánkat nem tagkargatom jégzselével, 99% h nem éli túl a nyarat, velem együtt:) csak annyitól szakadt rólam a víz sokszor, h egyszálf@szban' feküdtem az ágyon - itt nincs klíma -, sokszor inkább elmentem egy multiba ahol tolták a klímát ezrrel, h túléljem, ennyit a kényelemről

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz Sethdobaloah #136 üzenetére

    De a statisztika azt mutatja, hogy egeszseges fiatal emberek nem szoktak belehalni a nyari 30 fokokba

    a statisztika azt mutatja, hogy abba se hal bele senki ha nem kommentel az interneten, szóval teljesen feleslegesen ölöd a bébifókákat itt ahelyett, hogy bogarakat keresgetnél a kertben vacsorára (a mezőgazdaság baromira környezetszennyező, szóval ne egyél csak amit a kertben találsz)

    Egy jol szigetelt es megfeleloen szelloztetett lakasban

    N+1 helyen egyszerűen nem megoldható a szigetelés és a szellőztetés.

    Másrészt a szigetelés csak arra jó nyáron, hogy lassabban melegszik fel a falszerkezet, cserébe lassabban is hül vissza így pont éjjel amikor a szellőztetés javítana a helyzeten a jólszigeteld de már átmelegedett fal jó sokáig fűt.

    Én pl egyszerűen nem tudok éjjel ablakot nyitni nyáron mert a környék összes kutyája imádja ugatni a Holdat. Elviselhetetlenül hangosak nyitott ablak mellett, és a szomszéd minden hétköznap reggel5kor indítja a dizelberlingot az ablakommal szemben, olyan éktelen traktorcsattogást produkálva amire egy frissebb hulla is felébredne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák