Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz arnyekxxx #120 üzenetére

    én átmennék a a macsekon, annak ellenére h nincs vele bajom, de ezzel a környezetet még kevésbé is terhelném, mintha széttöröm az ótót' meg a lámpaoszlopot
    szegény macsek szempontjából viszont bunkókotsog' lennék, teljesen jogosan

    sztem is már rég megérett a pusztulásra az emberiség, elég csak az elmúlt évszázad két világháborújára gondolni, sztem nincs rá jelző, milyen faj az, ami esztelenül, kegyetlenül öli egymást, a környezetét sem kímélve? vannak fajok amik szintén ritkítják egymást alkalmasint, csak azok pl nem dobnak le atombombát a buli közepén, meg nem bombáznak szét városokat, meg nem zárják fajtársaikat lágerekbe meg meg meg meg meg...
    persze elmúlt, szóval sosevót' ilyen ugye, afrikában is "gyönyörű" dolgok mennek, jelenleg is, ezt is megakadályozhatná az emberiség többi része, de nem teszi, gyakorlatilag saját fajtársainkkal sem törődünk ha kényelmetlen
    vannak emberek akinek a legnagyobb gondja, h a 20. jachtjuk mellé milyen legyen a 21., meg a 15. villa hova épüljön, miközben a világon több millió/10millió gyerek éhezik - valószínűleg erősen alábecsültem -
    a pénz motivál mindent, és nem kímél senkit, mindenkinek jutna annyi, h emberi körülmények között élhessen, ha már olyan intelligens faj vagyunk, de valamiért mégsem így működik az "elosztás"

    szerk:
    Sethdobaloah
    a működésemet valószínűleg jobban ismerem egy picit mint te:)
    tegnap már izzadtam párszor, pedig csak sétáltam, nekem az ideális hőmérséklet 15-20 fok max, felette már melegem van, 30-35 fokban a "szakad róla a víz" nálam nem képletes, napi több liter vizet kiizzadok esetenként
    -10-20 fokban viszont bőven elvagyok, ez genetika, nem komfortérzet kérdése, és gyakorlatilag eü-i probléma, minden ásványi anyag úgy zúg ki belőlem h öröm nézni, aludni sem tudok, a videojáték meg max "luxus" kategória, érzed h nem azonos nagyságrend, ugye? ( :
    arról nem beszélve, azt a klímát használhatja más is, meg használja is, mivel nem remete vagyok

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák