Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

eSim-en és a nevén kívül semmiben nem változik. :(((

Moto Z2 Force teszt: https://goo.gl/4kSbhs

(#2) Szipó

Szipó
(kvázi-tag)

Odébb van még amikor erősebbek lesznek.

(#3) holozis_HUN

holozis_HUN
(PH! kedvence)

Komolyan, 28 nm??!!! Jézusom, aztán csodálkoznak, hogy az Apple Watch van az élen.... Illet volna már valami jóval fejlettebb Soc-t csinálniuk, legalább 14 nm-en... Van még mit fejlődnie bőven. Csak ezeket lépjék meg aztán akksiban sem lesz olyan rossz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4) laleh

laleh
(PH! addikt)

Óráknál sosem értem a gyorsaság témakört. Nem kell szerintem olyannak lennie mint egy telefonnak, hiszen csak egy óra.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés

(#5) Duliee válasza holozis_HUN (#3) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Lassan csinálhatott volna már sajátot is a Huawei.

- - -

(#6) weberzolee válasza laleh (#4) üzenetére

weberzolee
(tag)

...még mindig a 28 nanométeren elavult, Cortex-A7-es alapokra épülő rendszerchipeket kínálják az órákhoz, miközben érezhetően szükség volna a modernebb, kevesebbet fogyasztó chipekre azokhoz a pici akkumulátorokhoz...

Nem csak a gyorsaság miatt kellene frissebb SoC, a fogyasztási különbség nem elhanyagolható. Persze a sebesség is fontos, ha natív alkalmazás is fut az órán, tekintettel arra hogy a fejlesztők elfelejtették az optimalizációt...

(#7) moleculez válasza laleh (#4) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Dehogy nem. Rendszerint akkor nézek meg egy értesítést órán, mikor nincs időm elővenni a telót, nem alkalmas a hely/szituáció, etc. Na akkor nem férne bele lagg, meg másodpercek. Szerencsére a másfél éves Gear Fit2 elég reszponzív. Ehhez nem bivaly hardver kell, "csak" borotvaéles optimalizáció.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#8) Duliee válasza weberzolee (#6) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ehheez képest az Amazfit Bip-et meg elég 2 havonta tölteni a transzreflektív kijelzője miatt. Oké nem az a kategória.

Van igen, és piszok jó cucc. Legalábbis ez a véleményem róla. Eustockon teljesen korrekt áron elérhető.

[ Szerkesztve ]

- - -

(#9) weberzolee válasza Duliee (#8) üzenetére

weberzolee
(tag)

van neked? most gondolkodom rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10) pauliboy23 válasza moleculez (#7) üzenetére

pauliboy23
(fanatikus tag)

+1

| Welcome to Crystal Lake | Jason Voorhees |

(#11) Th3Ac3 válasza weberzolee (#9) üzenetére

Th3Ac3
(fanatikus tag)

Nekem van Amazfit Pace 2-m, igaz csak egy napja de eddig szuper. Kb 4-5 naponta kell tölteni.

(#12) weberzolee válasza Th3Ac3 (#11) üzenetére

weberzolee
(tag)

Az nem az az árkategória amit megcéloztam :) A Bip még emészthető. A Magyar ékezetet tudja?

(#13) Prime110

Prime110
(senior tag)

Ez vajon kapható lesz idehaza végre? Mert a W2 hivatalosan el sem jutott ideáig.

(#14) alexander12 válasza Prime110 (#13) üzenetére

alexander12
(fanatikus tag)

Telekomnál van, w2 :)

kíváncsi, P20Pro

(#15) Prime110 válasza alexander12 (#14) üzenetére

Prime110
(senior tag)

Igaz, bár az csak a német telekom miatt, egy MediaMarkt-ba nem tudsz bemenni nézegetni, mert ezen a piacon nem kapható. Ott nincs meg a "német nyomás".

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.