Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Sinesol #315 üzenetére

    "kicsit túlárazott"=oximoron

    A teljesítményéhez képest nagyon.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Sinesol #324 üzenetére

    Te pedig nem nagyon vagy jártas big datában és algoritmusokban :D? Pár év s simán lesz olyan adatmennyiség mindenkiről és olyan erős hw olyan pontos ai-val, ami pillanatok alatt olyan profilt fog emberekről készíteni h ihaj...
    Most gondolj bele 10 évvel ezelőtt milyen erős gépek voltak... mennyi adatot tudtak rólad? nem volt se youtube, se okostelefon, nem vásároltál ennyit online, alig töltöttél fel netre képet, nem lehetett tudni mikor hol jártál, kikkel beszéltél stb (najó ezt az adott ország szolgálatai tudhatták, de csak ők kb) ma pedig mekkora mennyiségű adatot állítasz elő. S ez a következő 10 évben exponenciálisan gyorsulni fog, mint minden ami IT... okosóra, kamera, mikró stb. Persze mondhatnád kit érdekelnek ezek a dolgok, de együtt, kielemezve félelmetes miket meg lehet tenni emberekkel. Erre már ma is jó példa, h amerikában az élet és egészségbiztosítók megveszik a piacról az emberekről okosórákkal begyűjtött adatokat LEGÁLISAN és ez alapján adnak nekik árat, ha adnak egyáltalán. Érdekes mód apple watch ilyen adatokat alap esetben app nélkül nem szivárogtat, s vannak is olyan biztosítók, akik önkéntesen átadott apple watch adatok esetén olcsóbb tierekbe sorolják embereket...

    [ Szerkesztve ]

  • Stabi83

    senior tag

    válasz Sinesol #315 üzenetére

    Hogy értékeljék amikor az előd tulajdonságait hozza minimális eltérésekkel?
    Ajánlott nem lehet az árazása miatt.
    Tetszett plecsnit meg gondolom azért nem kapott mert nem hozott semmi extrát.

    Az mindenesetre sokat elmond hogy olyan gyorsan mint most az iX-et még nem vezetett ki a piacról az Apple. Szerintem ők is tisztában vannak vele hogy az XS miatt lenyomott X-árak azt eredményeznék hogy mindenki inkább az X-et venné és ezzel tökön rúgnák az XS eladásokat.

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz Sinesol #342 üzenetére

    Ezen logika alapján akkor egy Bugatti Veyron és egy Skoda Fabia összehasonlítás is fer lenne?!

    Szerintem az nagyon is rendben van hogy a készülékeket az ár alapján pozicionálják.

    Egy 100e Ft-os sávban mások az elvárások mint a 300+ sávban így nem is vethetőek össze korrekten.

    Te hogy állítanád fel a kategóriákat?

    Ahogy leírtad a plecsniket az alapján sem értem hogy mit kellett volna kapnia az XS-nek.

    [ Szerkesztve ]

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Jegesmaci81

    aktív tag

    válasz Sinesol #376 üzenetére

    Senki nem mondta hogy rosszak a készülékek. Sőt alapjaiban most hogy használom egyre inkább tetszik! Azt viszont ne akarjátok már megcáfolni hogy az Apple elsősorban a marketing miatt ilyen sikeres! Nézzétek már meg a bemutatót! Tele van mellébeszéléssel meg fantázianevekkel! A kedvencem a kamera zafír üveg amiről már kiderült hogy semmivel sem keményebb mint az előlapi. Anno a Lighteninget úgy állították be hogy milyen baromi jó lesz a felhasználóknak. ÉS??? Hátrányon kívül aligha hozott mást.
    Amúgy mindezt nem tartom bűnnek csak sokan szeretik elmismásolni a tényeket.
    Persze a másik oldalon is ez megy! Tessék csak megnézni, hogy hol tart ma az a HTC amelyik talán az első igazán használható android telefont megalkotta. SEHOL!! Pedig ők voltak azok akik a reklám helyett a minőségre/fejlesztésekre költöttek. Erővel/marketinggel lenyomta a Samu és az LG!

    "MasterMark: Tovább bírja, mint egy ugyanilyen kategóriás android telefon másfélszer ekkora akksival. :U"

    Ez amúgy nem igaz! Ma 3óra 12 percnyi képernyőidőm volt és 15%-ig merült. Reggel 6-kor vettem le a töltőről.
    Hozzáteszem rengeteget használtam de az S9 tovább bírja. A note-ot nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák