Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    Sziasztok!
    Múltkor már kérdeztem de csak egy válasz jött de az nem oldotta meg a problémát. Engedjetek meg először is egy verset ami a mai napon volt most van a fejemben gyorsan leírom (bocsi érte)

    Telekomban jártam,
    Sok telefont láttam,
    Láttam egy XR-t,
    Megnéztem a pixelt.

    Volt is bőven szín,
    Rögtön jött a kín,
    Hiányzik az előző iOS,
    Mi lesz velem most?

    Előző kérdésemre nincs válasz,
    Jaj mi lesz, sok a bánat.
    Az én iPhonom miért fakó?
    Ez volt egyszer zászlóshajó(majdnem)?

    Talán van még remény,
    Kérjek írjatok véleményt
    Mi okozza a fakó képet,
    Talán rossz a képlet?

    Jó ez nagyon gagyi volt :D

    Akkor normálisan:
    Két hete vettem egy vadi Új XR-t. Meg voltam elégedve a színekkel, szép volt, jó volt a kijelzőre ránézni. Fontos iOS 12.4 volt rajta.

    1 hét után lefrissítettem iOS 13.2-re.
    Azt vettem észre ezután, hogy bármilyen hátteret állítok be baromi “fakó” , míg a Háttérképek között ha megnyitom ugyanazt a képet, sokkal élénkebb színekkel jeleníti meg. Ez engem nagyon zavar.

    Írták ezen a fórumon , hogy kapcsoljam ki, hogy a “sötét megjelenítés halványítja a háttérképet”. A helyzet az, hogy nekem be se volt ez kapcsolva. De megpróbáltam sötét és világos témával is, mindenhogy de fakó lett a háttér mire beállítottam.

    Viszont!
    Csak akkor fakó ha csak Záró + Főképernyőre állítom be illetve csak főképernyőre.
    Ha CSAK Záróképernyőre akkor gyönyörű élénk a háttér.
    Ennek érdekelne az oka, hogy miért. Csak a gyári hátterekkel próbáltam. Főleg a listában a legelső narancssárgás háttérrel látszik amit az iOS 13 hozott....Nézd meg jól a színeket, állítsd be zárolt és főképernyőre is és lépj ki a főmenübe. Egyből látszik a különbség...

    Ma voltam két telekomban. Az egyikben a kiállított XR 12.4-gyel persze gyönyörű élénk háttérrel.
    Egy másik telekomban szintén ma szintén XR iOS 13.2-vel fakó háttérrel volt....

    Aki tudja az okát az írja le nekem légyszives!
    Amúgy iPhone 7 és 8-nál is ezt láttam, illetve ismerősöm XR telefonján is kipróbáltam, minden esetben fakó gyári háttér...Valami iOS 13 huncutság lehet :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák