Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz ToniSoprano #306 üzenetére

    Csak megsúgom androidon már több éve tökéletesen működik a gesztusvezérlés, ezzel a programmal:

    Tökéletes katyvasz.
    Kipróbáltam, gyönyörűen ütközik azokkal a szoftverekkel, amiknél szintén alapból van gesztus vezérlés az appon belül, így mivel mint mondtam nincs egységes rendszer szintű megoldás, nem igazán használható.

    ---

    viera:

    Ne haragudj az se volt semmi amikor meg akartad magyarázni a Note 8 topikban,hogy az OLED kijelző többet fogyaszt mint az ips.

    Ezen nincs mit magyarázni, a Displaymate gyönyörűen kiméri mindegyik képernyő fogyasztását, max. nem hiszed el :D

    ---

    Rocket6:

    Nem értesz a témához egy kicsit sem. Kijelentetted, hogy az andoid ilyet nem tud arra reflektáltam. Egyértelmű bullshit.

    Mondtam, szívesen tanulok, várom a tippeket, hogy rendszer szinten hol tudom bekapcsolni ugyanazokat a vezérlő gesztusokat, amik az iPhone X-ben jelen vannak (ugyanis a vita kezdete óta erről van szó, nem a képernyőmentésről és egyéb gesztusokról, amit az iOS is jó ideje tud). Ha meg ezt nem lehet, akkor érdemes lenne beismerni, hogy az Android ezt gyárilag nem tudja.

    ---

    Bossi:

    Nekem volt S8 nem kellett semmit pöckölgetni...

    Szerencsés vagy, de ez annyira típushiba, hogy a készülék topicjának összefoglalójában is szerepel. De persze egy iPhone topicban ezt is letagadjuk, hisz az Androiddal és Androidos készülékekkel soha semmi probléma nincs (bár az általam is leírt gondokról több ezer hozzászólást lehetne belinkelni, akár az itt nyilatkozó tulajoktól is) ;)

Új hozzászólás Aktív témák