Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71998208

    törölt tag

    válasz markknight #4139 üzenetére

    Elég sok lett a bug az új IOS-ban (pl. beragadt program miatt éjjel is merülő akksi) és az új funkcióktól sem tettem le a hajam (összességében csúnyább lett, mint a 10-es és az új feature-ök egy része is csak "mókusvakítás"). Remélem a 12-vel helyreáll a rend.

    Az Apple-t nem azért szerettem soha, mert annyival többet tudott, mint az Android vagy a Windows (kb. ugyanazokat meg lehet csinálni a konkurens rendszereken is, nem is sokkal rosszabbul). Amiben szerintem sokat adtak, hogy a "sima" funkciók jól működtek és észrevétlenül a kezünk alá dolgozott minden. Mondok két egyszerű példát: Macbook Pro touchpad. Touchpad minden gépen van, minden gépen kb ugyanígy működik, de Dell Latitude-on vagy Lenovo T-n megőrülök tőle, annyira nehézkesen tudok vele egerészni, görgetni stb. Mindenképpen kell mellé egér. Macbookon meg egyszerűen úgy megy, ahogy elvárom. Nem tudom, mi a trükk, mit kódoltak másképp, tök egyszerű, triviális dolog, mégis sokat számít... vagy iPhoneon a stabilitás. Semmi extra: mindig működik, amikor kell. Ha bezárok valamit, bezáródik, ha indítok, elindul, ha váltok, vált. Mindezt folyékonyan, simán. Az elmúlt évben a 3 éves hatosom egyszer sem fagyott, kb. akkor indítottam újra, ha IOS frissítés volt. Az Androidos Sony telóm (vízálló szupertelefon 2x megapixeles kamerával) kb. 2-3 havonta megfeküdt egyszer, úgy, hogy csak "másodlagos" telefon volt, nagyon kevés appal, főleg telefonálásra használva....

    Szóval remélem, hogy az Alma visszatalál magához és visszaadja azt a megbízhatóságot, amit megszerettünk tőlük és továbbra is úgy dolgozik a kezünk alá, hogy észre sem vesszük a technológiát alatta...

Új hozzászólás Aktív témák