Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RCTiv

    tag

    válasz B-L-A-C-K #237 üzenetére

    De ettől elvonatkoztatsz, és úgy fogod fel ha megvennéd 250-ért az i8-at vagy akármilyen csúcskészüléket 1 év alatt kb annyit fogsz bukni rajta mint ezen, csak persze a befektetett összeg nagyobb itt.

    ezt már többször olvastam tőled, de szerintem ez így nem állja meg a helyét. többet invesztálsz és arányaiban ugyanott vagy de a drágább telefon 20%-a az nem ugyanannyi veszteség, mint egy olcsóbbé. Nem beszélve arról, hogy jövőre talán kicsit konszolidálódni fog majd ez az egész, ás a mostani geek báétateszterek szerintem szopni fognak az egyéves készülékek eladásával :D nem beszélve arról, hogy azért ez az oled panel annyira új, hogy ki tudja meddig fogja bírni beégés nélkül, de félre ne érts én neked szurkolok :)

    a többit adom és köszönöm, a tartó nekem nem alternatíva, egyelőre ez a két dolog (egykezes használat és körülményesnek tűnő face id) még visszatart, mert nyilván meg tudom szokni, de nem akarom. a sziget, meg a hordóabroncs kamera az tényleg nem annyira para, kb. soha nem videózok, játszok, a fényképek képaránya meg nem "szigetes" :) szóval ez nem lenne rumlis -nekem.

Új hozzászólás Aktív témák