Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yoshimitsu81

    tag

    válasz B-L-A-C-K #392 üzenetére

    Régebben minden telefonnak szinte különböző töltője volt, de hála istennek rájöttek, hogy sokkal jobb lenne, ha egységesítenék. Így általában, ha otthon hagyod a töltődet és merülőben van a telefonod, mindig van valaki akitől el tudod kérni a töltőjét. Előfordulhat az is, hogy másutt hagyod a töltődet, vagy épp nem találod, pont amikor sürgős lenne feltölteni a telefonodat, ilyenkor a családból elkérheted más töltőjét is. Szerintem ez egy nagyon jó ötlet volt annak idején, mint ahogy a 3,5 jack dugó is. És ne gyertek nekem azzal, hogy van hozzá ilyen-olyan kábel, hogy én sose hagyom otthon a töltőmet, vagy, hogy nálunk mindenkinek i phone-a van. Semmiből nem tartana bele rakni egy micro usb-t. Semmin nem változtatna, se az alakján, se a teljesítményén, semmin. A másik, ha a nyolc évvel ezelőtti 20 e forintos javas nokiámon meg tudtam csinálni azt, hogy rákössem a pc re pogi nélkül és a rajta lévő számot be tudtam állítani csengőhangnak egy gombnyomással, akkor ne kelljen már 2016-ban programokkal baszakodnom, hogy beállítsak egy tetves csengőhangot a több mint 300 e forintos telefonomon. A bluetoothot is minek rakják rá,ha nem kompatibilis más telefonokkal. Ennyi pénzért ezek nagyon súlyos hibák. Az ios egyetlen előnye talán az, hogy valamivel stabilabb mint az android, de az android is stabil, ha nem a 30 e forintos készülékeket veszed meg. A 16 gb ról meg annyit, hogy szerintem ma már 64 gb kellene lennie az alapnak, ha nem bővíthető a készülék. Nekem 42 gb van kártyával együtt, de törölnöm kell mindig valamit. Film, játékok, zene, fénykép, video stb. ezeknek kell a hely. A felhőt meg baszhatom, ha lassú a netem, vagy utazok és valahol nincs térerő, mondjuk két város között. Nekem külsőre nagyon tetszenek az i phone-ok, főleg a 6-os, de az ár és IOS rendszer miatt, nem fogok rá beruházni(pedig megtehetném). Az ios rendszerrel az a problémám a fent említetteken kívül, hogy korlátok közé van szorítva az androidhoz képest, olyan ez mintha vennél egy rolls royce-t ami belülről fapados.

Új hozzászólás Aktív témák