Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agrippa22

    tag

    válasz Fiery #12 üzenetére

    Ma voltam az egyik i-boltban az SE-mre fóliáért, és amíg felhegesztették, két embert kellett elküldeniük, hogy sajnáljuk, de elfogyott a készülék. Szerintem őszre kijönnek a kis méretű droidok is, mert az én véleményem az, amit elég sokan osztanak, hogy ennek az 5+ colnak nincs értelme: telefonként elég a 4" is (na jó, nagy mancsúaknak 4,7), tabletként pedig a 5,5", 6" kevés, egérmozi, bekorlátoz.

    Egyébként én egy hétig - ma reggelig - használtam a 9.3-al, de egyszer sem fagyott le, nem lassult, semmi hibát nem tapasztaltam. Z1C után viszont ég és föld, amin kínszenvedés volt a gépelés, az SE-n simán megy, és nem bugzik semmi sem! Sőt, a skype üzeneteket is végre rögtön megkapom, nem csak amikor a kedves androidnak úgy tartja kedve. 1 hete nincs szónélküli újraindulás, szaggató főképernyő, eldobott wifi hálózat, 1 nap alatt lemerülő akku. Csak működik és kész. :R

    @calocsy: Mindig azon gondolkodtam, hogy mobilnál mire kell 16 gigánál több hely? Az előző telefonom 8 gigás volt, talán egyszer sikerült megtölteni két év alatt. (Tabletnél már megértem, programok miatt, nagyon max. sorozatok nézése, de telefonon?...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák