Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandor0930

    aktív tag

    Nem értem itt a sok háborgót(trollkodót).

    Ezt a telefont egyedül az IPhone 8-hoz van értelme hasonlítani, mert bár árban találhatsz alternatívát neki azok rendszerint 6"+ osak tehát nem ugyan az a célközönség.

    Ha pedig a I8-hoz hasonlítjuk akkor szinte mindenben előrelépés és még olcsóbban is adják.
    Nem olvasom annak a topikját, de ott is megy az oltás hogy ez ilyen meg olyan szar tiszta lehúzás ésatöbbi?

    Én nem vagyok Apple fan, de már a régi SE-t is azért vettem mert nem volt más mobil kis méretben pedig akkor inkább 5-5,5 col körül jártak még csak a "nagy" telefonok.
    Most is jobban örülnék ha maradtunk volna annál a méretnél, de ha most ez a legkisebb egykezes telefon akkor ez lesz az utódja.

    Androidos összehasonlításom nem nagyon van mert baromi régen használtam, akkor nem igazán szerettem ezért váltottam Windowsra aztán utána iphonra.

    Valószínűleg azon kevesek közé tartozom akinek a Windows jött be a legjobban, de a végén már mikor frissítésről frissítésre csak több lett benne a bug akkor már én is más után néztem.

Új hozzászólás Aktív témák