Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz gpek #96 üzenetére

    Már ne haragudj de figyeld már meg +1* mit írtam és ne személyeskedj!
    Ezek hozzá tartoznak egy okostelefonhoz nem a legfontosabbak de kellenek!

    Mutasd már meg légy szíves, hogy hol személyeskedtem!

    Valóban nem mondtad, hogy a legfontosabbak, de mivel mindössze ezt emelted ki az új telefon tudásából, ezért gondoltam, hogy neked ezek a legfontosabbak. Ebben az esetben neked nem kell iPhone, hanem egy Nokia S40-es készülékkel boldog lehetsz, és megkapod a BT-s fájlküldést és a Mass Storage-t (amit egyébként sok más készülék sem tud, de hát ez is csak Apple topicban szokott előkerülni...)

    (#102) Zolik: Egyet értek veled! Nekem a legnagyobb bajom az iphonnal az idióta itunesos megoldás volt.
    Igen nekem is kurva fontos volt, hogy rákötöm usb-vel a gépre és azonnal rá tudjak tölteni bármit amit akarok (zene, kép, stb) és ne kelljen feltölteni először a netre, aztán ismét vissza a telóra, mikor azt egy kattintással meg tudom oldani. Igen ez igen is fontos dolog!

    Ebből is csak az látszik, hogy nagyon nem ismered az iTunes-t, és fogalom nélkül vagdalkozol.
    Az iTunes-t egyszer kell csak rendberakni (ha véletlenül nem rendesen tag-elt zenéid vannak, és utána teljesen automatikusan megold mindenféle szinkronizálást, még rá sem kell dugni a gépre, elég ha otthon töltőre rakod. Egy kattintás nélkül akár...

    De hát nálunk még mindig ez megy, mindenki tud faszább megoldást, mint egy gyárilag összerakott integrált rendszer, megoldjuk okosba'. De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, vannak programok, amivel Total Commander-szinten lehet kezelni a zenéidet. 2013-ban. De csak magamat tudom ismételni: Ha ez neked annyira fontos (mármint a TC-zés) akkor az iPhone nem a te telefonod...

    (#126) Mr President: Azért, hogy érezzem azt hogy a lehető legjobb telefont készítették el nekem és nem spóroltak pár dollárt azon hogy jóval időtállóbb legyen a telefon.

    Tehát te abból érzed, hogy a lehető legjobb telefont készítették el neked, hogy egy táblázatban egy rubrikában egy egyes helyett kettes szerepel? Nem abból, hogy jó minőségű anyagokból csinálják? Nem abból, hogy jófajta képernyőt tettek bele? Vagy abból hogy megfelelően optimalizálták az oprendszert, hogy tökéletesen fusson?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák