Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motor1

    csendes tag

    válasz madgie #559 üzenetére

    Szerinted kit szidtam hazafelé? Lehet hogy feldob egy ablakot, csak éppen 2009-ben jártunk, mögöttem 7 év okostelefon múlttal. Ami után feltételeztem, hogy 3 db file felmásolása nem okozhat gondot egy rendszernek.
    Tehát el kellett volna szaladnom gyorsan egy pendriveért, hogy magammal vigyem...

    De igazad van, végülis ha veszel telefont, aminek van 16/32/64 GB háttértára, akkor viszel még magaddal egy pendriveot is, hogy majd az otthoni gépeddel másolgasd fel az adatokat.

    A hülye én voltam, mikor ráokéztam, persze, és nem is állitottam mást, de amit te irsz, az szerintem több mint nem életszerü. Egyébként ha jól emlékszem, nem volt az annyira egyértelmü, vagy nem akartam hinni a szememnek. Mindenesetre a boldog iphone tulajokról idöközben megtudtam, hogy legfeljebb egy géppel szinkronizálnak, és nem tartanak a telefonjukon más adatot, mint amit az itunes nekik megenged.

    A korlátozott adatmásolási lehetöseg miatt nem tartom okostelefonnak! Ezt a Sony Ericsson P800-al is fél mozdulat volt!

    Gratulálok a pendrive ötlethez! Ez is azt mutatja, hogy iphone mellett nincs más alternativa, ha adatot akarsz magaddal hordani.

Új hozzászólás Aktív témák