Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daffit

    tag

    Eljött az amire évek óta várunk, persze nem azért mert drukkoltunk neki, hanem mert a piac így működik. Az iPhone a kezdetekben megreformálta a telefon piacot és az okostelefonok hirtelen elözönlötték a polcokat. Ám a kezdeti újítást sajnos beárnyékolja, hogy ma már csak követi a piacot, reagál az igényekre és nem újít. Véleményem szerint ha így folytatja az Apple (amire nagy valószínűség van), akkor most értük el a csúcsot, azaz a következő és az azt követő telefonokat egyre kevesebb érdeklődés fogja övezni.
    Egy ideje a legújabb androidot használom és nagyon meg vagyok elégedve. Google mindig is sok erőt és időt fektetett bele a csiszolgatásba és ha még nem is éri el az iOS szintjét (csak az optimalizálásról van szó), a nyakába liheg. Kérdés, hogy a WP8 mit fog okozni.
    Egy felfele ívelő karrier végpontjait láthatjuk. Közgazdaságtani szempontból egy cég vagy egy jelenlévő szükségletre reagál vagy egy új igényt generál. Az új csatlakozó pont az utóbbit erősíti. Akik belemennek ebbe, azok sajnos beleesnek a csapdába és feleslegesen költenek, mert az amit az Apple nyújt, azt a microUSB is teljesíti, csupán egy igényt generál, hogy cserélj le mindent, mert ezen is sok pénzt keresnek. Azaz rajtatok, vevőkről újabb bőrt húznak le.
    Az 5ös dizájnja tetszik nagyon, de az Apple stílusa a diktatúrához hasonlítható, aki a rendszer ellensége azt munkatáborba küldjük, vagyis bepereljük. Nekem már e miatt sem szimpatikus, ha ez nem lenne, sokkal pozitívabban állnék hozzá. Nem vagyok hajlandó egy olyan céget támogatni, aki erővel szerez piaci előnyt.

    Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

Új hozzászólás Aktív témák