Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19708160

    törölt tag

    Most jár le a hűségidőm a vodafonnál,előjegyeztettem október 1-re egyre,de biztos vagyok hogy nem fogom megtartani.Megmondom öszintén többet vártam a készüléktől,tulajdonképpen semmi újdonságot nem hozott számomra,amiért le kellene cserélnem a régi telómat.Amit nem értek,hogy semmi olyan fejlesztés nem történt,amit szerintem sok ember szeretett volna,engem speciel zavar,hogy egy albumot nem tudok feltenni a szaros itunes nélkül,lehetett volna egy widget sort csinálni mint az androidnál,amivel ki be lehet kapcsolni az adatforgalmat és a wifit,gps-t,stb.,egy kicsit számomra már a menü is unalmas,stb...És szerintem egy baromság hogy alulra került a 3.5-es jack.De ez az én véleményem.Fejjel lefele fogom betenni a zsebembe?Ha kézbe fogom ott lessz az újjamnál a vezeték?Biztos majd megmagyarázzák hogy fogjam máshogy.És a kopás?Ne haragudjunk ennyi pénzért csináljanak már minőségi terméket.Legalább olyan összeszerelést amilyen a 4 volt.Saját vélemény:Én biztos nem fogom megtartani,de az az igazság ami még szóba jöhetne nálam állandó telefonnak az az s3,de az meg nekem túlságosan nagy.

Új hozzászólás Aktív témák