Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legendd

    senior tag

    Úgy egészben RE a nekem válaszolóknak :)
    Igen, mindenki azt választ, amit akar, szíve joga. Én elfogadom a kritikát, és igazatok van, az a nagy baj, hogy:

    ...sokan úgy szidják az ellenfél platformját, hogy NEM volt még tapasztalatuk mindkettővel, csak az egyikkel...(ez amúgy - talán - főleg az Andoridosokra jellemző, tisztelet a kivételnek persze.

    Az iOS 5 egy rettenetesen eltalált rendszer lett, az i4S meg nagyon jó, de az i4-el együtt kitűnő párost alkotnak.
    Aki meg a kijelző miatt sír, igen, elférni egy 4"-os, de maximum EBBEN a kaszniban, mert az Apple jól gondolja, hogy a 4,3"-os kijelző már egy kézzel kényelmetlen (Galaxy S II-mnél ezt pont meg is tapasztaltam).

    Ennyi, először próbálja ki mindenki a két rendszert, és utána mondjon rosszalló vagy akár pozitív kritikát a másikról.
    Én személy szerint NEM váltanék Androidra sohasem...1. mert mindig minőségi alkalmazásokat kapok, és ha valami annyira kell, nem azon a 200-1000Ft-on múlik (főleg egy 120-160e Ft-os telefonnál, pedig ráadásul még jómódú sem vagyok), 2. az iOS támogatást 3 évig megkapom, ígyis-úgyis.

    Ráadásul egy telefon már tényleg annyira kompakt, főleg a GPS része...nem kell külön navigációs készülék, megveszed a teljes EU-s Sygic vagy iGO navit EGYSZER 4000-8000Ft-ért, és MINDIG megkapod a frissítést, könnyen elérve, App Store-ból...mi lehet ennél jobb???
    Nem beszélve az számomra nagyon tetszetős iCloudról...bármit elment (játék, dokumentum, telefonszám) ingyen 5Gb-is egy szerverre, és a hangsúly az ingyenen van, ráadásul az appok nem tartoznak bele az 5 gigába. És ha neadjisten nincs nálam a telefon, felmegyek a icloud.com-ra, és minden telefonszám, dokumentum ott van...fantasztikus...

    [ Szerkesztve ]

    Alea iacta est!

  • Legendd

    senior tag

    válasz opeter87 #165 üzenetére

    Igen, kihagytam :) 2009-es a telefon, de még 2012-ig tuti támogatva lesz...az Androidnál már sok telefon esetén a kiadáskor kuka...pl. LG Optimus 2X, még 2.3 sincs :D párom X10 Mini Pro-jánál 2.1 volt a max, aztán szevasz :D várná az i4-em, hogy odaadjam neki (ami megtettem volna, ha nem 4S jött volna :D )

    Alea iacta est!

Új hozzászólás Aktív témák