Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tsimora

    tag

    válasz tom235 #77 üzenetére

    1. "milyen már az, hogy 300 ezres cuccon ilyen gagyi,kínai műanyag van"
    2. "w880i-m ről se lett lespórólva az a 20g acél, nemigaz, hogy itt nem tudnák megoldani."

    1. A fényes zongoralakk hátlap igényesebb kinézést ad, mint sok más telefonon van. Nézd csak meg: a jobb LCD TV-k keretén is ilyen lakkozott felület van. A fényes felület egyébként kimondottan az amerikai vevők igényei miatt lehet, ott valamért imádják ezt.

    2. az iPhone fényes kerete és egyben váza fémből van. Ettől messze a legmasszívabb telefon, amit fogtam. Itt nincs nyekergés, recsegés.

    Az eleje pedig szükségszerűen üveg, mert a kapacitív kijelző azzal működik. Ezért tényleg vigyázni kell, a pfáraejtést nem bírja jól. Üdv.

     <- Alma vagy Ablak?

  • ZooLee

    őstag

    válasz tom235 #77 üzenetére

    Törésről: azért megnézném hogy nézne ki, ha mondjuk 2 méter magasról leesne a betonra tacsszkrínnel lefelé (csúsztatás és ejtés között van egy "kis" különbség).

    Tessék:
    http://www.pcworld.com/article/157529/the_original_iphone_stress_tests.html

    Kulccsal történő direkt karcolás, kőburkolat, beton, van itt minden.

    Itt egy 3G-s teszt, elég sokat ütik, mire sikerült tönkretenni:
    http://www.pcworld.com/article/157206/commentsjump

    Tudsz még mondani/mutatni ilyet?

    De megmutathatom a saját 2G-s készülékemet is, párszor már leejtettem, volt kulcs is a zsebemben, a fém hátlap is ütött-kopott már, de a képernyő hibátlan, tökéletes!

    Az új készülékeken én sem szeretem a műanyag hátlapot a fém heléyett, de az, hogy gagyi, kínai műanyag lenne, az azért eléggé túlzás... a 2G-nél fém volt, tehát nem nem tudják megoldani, hanem váltottak. Hogy miért azt ők biztosan jobban tudják mint mi.

    Ráadásul, ha jól tudom a support is elég gány hozzá, bannkártya számot meg minden szart meg kell adni, csak azért, hogy egy frissítést letölts hozzá.

    Hát, ha csak az illegális letöltésekben tudsz gondolkodni, akkor ez valóban gáz. Jobb körökben ez inkább előny. De ha így lenne, akkor pedig ismét hülyeséget írsz, mivel a Jailbrakelt/feltört iPhone-hoz ott vannak az ingyenes frissítőprogramok (AppStore, Cydia, Installer) tehát nem kell adni bankártyaszámot (sem)

    Z.

  • .bableWes

    őstag

    válasz tom235 #77 üzenetére

    ez amerikai telefon, gondolkodj amerikai feljjel. haverom iphone mániás és pénze is van, tegnap hozták meg neki ezt. a telefon tényleg jo, söt k...a jo, de a legszörnyübb az, hogy nézte mennyire birja a telefon. majdnem sirtam mikor 2m magasbol leejtette a zsir uj, 5orás telefonját. attol, hogy müanyag, lehet az is jo. te is felhoztál 1 példát SE w880, én is hozok neked 1et. lg secretem van.edzett üveglap, oldalt fém, hátul elvileg karbon hátlap. ez mind szép és jo, csak 3x ejtettem ki a zsebemböl mikor ugrattam bicajjal, és bizony csappant a betonon, és megis vannak a nyomai. na az iphone-on ilyen nem volt tegnap este. vagy nem láttuk :D

    mellesleg az eggyik képen láttam lg viewty smartot, olyan teszt mikor lesz? :U

    és igen is jo az iphone, de nekem nem kellene. és föleg a kamerája miatt nem. a többibe télleg jo, hanem a legjobb :)

    [ Szerkesztve ]

    töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Új hozzászólás Aktív témák