Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    válasz majom2 #82 üzenetére

    Gondolod?
    De végülis miért jönnének ki vele? Hardveresen ez is jó (kijelző szép és nagy, van grafikai gyorsítás, érzékelők hada), millió játék jelent meg rá, és még van benne potenciál szerintem. Amit nem tud azt az Apple nem akarja hogy tudja. Hiszen a BT-fájlküldés szoftveresen van lebutítva. Rádió alapból nincsen egyetlen ipod-ban sem. A cserélhető akksival ugyanez a helyzet. A videót és a multitaskingot meg lehetne csinálni az Apple még sem teszi. Utóbbit állítólag elvből (akku élettartama miatt). Szóval nem igazán értem, miért jönne új teló. Max egy jobb kamera (videóval) és memóriakártya jöhetne szóba. Ezért viszont felesleges kiadni egy új telót. A mostanihoz hasonló szoftverfrissítésekkel mindig lehet csiszolni a rendszert és inkább az alkalmazásokra összpontosítani ahogy azt az Apple jelenleg is teszi. Hisz a rendszer már 2 éves és egyáltalán nem látszik meg rajta a kor. Eddig is rengeteg érdekes és innovatív (meg persze baromság) program jelent meg iphone-ra. Most az új sdk miatt ez méginkább így lesz. Szóval - ahogy már említettem - én még sok potenciált látok a kütyüben. De majd meglátjuk.

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Új hozzászólás Aktív témák