Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cattle_Decap

    tag

    Na. Ide már akartam írni.

    Amiről most pötyögök ez egy ilyen telefon. Életem első és valószínűleg utolsó iPhone-ja. Nem mintha nem lenne jó mert az nem igaz.

    Note8-ról váltottam. Való di okom sok nem volt, talán az ott már gyengélkedő üzemidő lehet valós érv. De mindenképpen olyan telefont akartam venni ami IP szabvánnyal rendelkezik. A Note 20 Ultra borzalmas SoT-ja megijesztett, habár szerintem az lett az év legszebb telefonja ha kiveszem a gloryholet a képletből. (A legjobbnak pedig a ROG Phone 3-at tartom a kijelzője és az akkumulátor miatt.)

    Ezt a Telenortól hoztam ki, PC vásárlás után nem maradt pénzem egy drága telefonra. (Doom Eternal 32:9-ben 200 FPS+ instant orgazmus.) A tapasztalataimat megírom röviden:
    -a SoT nem gyászos annyira mint vártam
    -a kijelző leszámítva az amorf alakját tényleg jó
    -a Faceid 10-ből 8 alkalommal működik (de az lenne az ideális ha nem kéne gombot nyomogatni mellé, passzív scan kéne automatikus beléptetéssel)
    -a töltés ideje szerintem fasza, vettem hozzá 20W-os brickket
    -a videók a kijelző egész nagy területén mennek a fostos képátló arány ellenére is.
    - a billentyűzet alja és a kijelző alja között van másfél-két centi lyuk miután azt a két ikont eltávolítottam gyakorlatilag totálisan indokolatlanul
    -a szóköz touchpadként való használata nagyon sütemény (droidon van ilyen?)
    -widgets: eat shit and die - hogy egy klasszikust idézzek. Kevés van és még kevesebb használható
    -a gyári e-mail kliens automatikusan beleírja, hogy az iPhone-omról küldve. Aztán mi a pöcsért?
    -nem tudsz mp3-at automatikusan hozzáadni mint csengőhang. Ez nevetséges és röhejes és kínos egyszerre. Aki ezt így kitalálta sortűz bizottság elé küldeném.

    De valójában közel sincs akkora differencia ami anno meg indokolta volna a felárat. De már nem igazán van a droidos flagshipek és az iPhone-ok ára között. Mindenesetre elégedett vagyok. Amennyire keveset nyúzom már a telefonom pár évig jó lesz nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák