Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bocsika

    aktív tag

    Nagy off.
    Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat felmerült bennem, hogy hogy az úristenben tudják ennyi birkásítani az embereket, hogy képesek szinte évente egy átlagos magyar ember évi fizetésének 3/12-edét. Ezt a "vedd meg a legújabbat évente" hitvallást. :W
    Nem az eszköz határozza meg hogyan szórakozol hanem a tartalom amit rajta van. Egy pixeles gif en jobban szórakozok mit egy überHD filmen mostanában. (Hiába HD a kép ha 24fps el frissít és szaggat. És zavar a sok digitális hiba is, túl mű a kép.)
    Ezzel hogy most megnövelték a kijelzőt. (az előző is szép volt ez minek kellett már, ki a franc figyelgeti a pixeleket, nem arra figyelek, nem keresem a kékén a csomót.) Arányosan megnövelték a procit és a gpu-t és arányosan az akkut. Tehát ugyanott vagyunk. Sőt nehezebb lett, de hiába szakad le a kezünk, ha mosolygunk a szép képre. :)
    Szerintem jobb lett volna ha könnyebb, kisebb peremű és gyorsabb lett volna a játékokhoz.
    A mostani vackommal. Megtudom nézni az emailemet és a neten a híreket, zenét hallgatok, videót nézek akár a youtube-ról. könyvet olvasok, navigálok, online vagyok. Amíg meg nem pusztul addig jó nekem.
    Off vége. Elnézést.

Új hozzászólás Aktív témák