Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fala

    újonc

    Nem tudom honnan veszik egyesek hogy ez egy pontatlan szar, kiváncsi lennék aki ilyeneket leír annak van e bármi tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban (nem hasonlóval, meg úgy általában okoskarkötővel kapcsolatban, hanem ugyanilyennel kapcsolatban)

    Én több mint egy hónapja használok ilyet, teljesen meg vagyok vele elégedve.
    1.) többször is összevetettem normál felkaros pulzusmérővel, és 5-6%nál többet nem tévedett soha (ez TÉNYLEGES TAPASZTALAT, nem HIPOTÉZIS)
    2.) ez nem a mellkaspántos megoldással 1 kategória. Megnézném ahogy azt viseli valaki 24/7. Ez arról szól hogy a sima okoskarkötőknél - amik csak a csukló mozgás alapján becsülik meg az energia felhasználást - sokkal pontosabb képet ad. Akkor jó, ha van egy terved, pl diétázol, tömegelsz, és szeretnéd pontosan tudni a napi elégetett kalóriádat. K*rvajó eszköz súlykontrollhoz.
    3.) 43ért beszerezhető hivatalosan, ezért az árért nem nagyon találsz ugyanilyen funkciókkal és paraméterekkel okoskarkötőt, átrágtam az egész piacot, mindegyikből hiányzott valami. Vagy nem volt HRM, vagy nem tudta a rezgő hívásjelzést, vagy tölteni kell naponta, de ami még rosszabb hogy otromba, és hordhatatlan.
    4.) Keskeny, kényelmes, igazából elég ritkán tudatosul bennem hogy ténylegesen a csuklómon van. Nem szorít, nem nehéz, és nem is ütöm bele mindenbe.

    Biztos minden külön funkcióra lehet hozni példákat (hogy "ezt meg azt a nyócezer forintos fos is tudja") de olyat már nehezen találni ami mindazt tudja amit a charge HR így egyben.
    Én még USA-ban szereztem be magamnak, úgy voltam vele hogy ha nem tetszik akkor eladom, de így 5 hét használat után tuti nem adom el, még ha keresnék is rajta valamennyit.

Új hozzászólás Aktív témák