Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mnemomic

    csendes tag

    Én nemrég vettem ilyet igaz, 23990Ft-ért. Azért válaztottam, mert az Avermediáról jó tapasztalatom van, Macre meg tulajdonképen van még az Elgato nevű márka, de az meg drágább ennél is.

    A képe jó dvb-t adásoknak, mondjuk a HD adás a Core2 2,4Ghz procit megízzasztja. Sajnos a szoftvere nem túl jó szrintem, főleg a Pc-s válatozatokhoz képest. A legnagyobb bajom az, hogy felvételnél csak Auto vagy Audio lehetőség van. Én Auto funkción használom, de nem tudom eldönteni mi alapján választja ki, hogy csak hangot vagy képet is vegyen. Sokszor először a felvétel gomb megnyomásakor csak hangot vesz, majd ha leállítom a felvételt és újraindítom akkor veszi a képet is. Egy párszor az elején meg is szívtam ez miatt.-F1-et veszek fel.-vagyis vennék de erről később.

    A legnagyobb bajom vele az, hogy a felvétel mp4-ben készül, ami nagyon terheli a gépet, valamint az, hogy nem igazán kompatibilis. Szóval még a QuickTime sem játsza le, csak az Avermedia szoftvere ami meg lassú. Pc-n annak idején nem csinált ilyet az Avermedia, mpegben felvett és nem problémázott. Így videószerkesztőt is nagyon nehezen találtam hozzá, ami egyáltalán beolvassa a fájlt. Sajnos ezzel is az lett a vége, hogy sokszor konvertálás közben lefagy az egész. Szóval amire vettem F1 felvételére, aztán a futamok eltároloására arra jelenleg számomra használhatatlan. PC-n másik Avermedia tunerrel ez gond nélkül ment.

    Szóval szoftveres oldalon elég béna- ami nem jellemző erre a márkára- szinte béta szintű azt kell, hogy mondjam. Remélem hamar javítanak rajta.

Új hozzászólás Aktív témák