Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz Dr.Anonymus #38 üzenetére

    Oké, bocs tévedtem, nem pont így írtad:
    [link]
    :P
    Na de ezt félretéve:

    Egyetértek az általad leírtak kilencven százalékával.(ja és köszönöm, hogy rendenesen kifejtetted a véleményed).
    Azzal viszont nem, hogy más gyártók a Samsung hibájából kerültek volna abba a helyzetbe amiben vannak, mert ez kicsit sem igaz.
    Mindegyiküknek megvan, megvolt az esélye arra, hogy Ők trónoljanak a lista élén, ne pedig a Camcung.
    Az meg koránt sem biztos, hogy ezzel a teljesítménnyel a Samsung tartósan ott lesz mint piacelső.

    Annyira képlékeny ez az egész, hogy kár is ezen filozofálgatni.

    De röviden annyi, hogy fafejű üzletpolitika és elhibázott lépések sorozata okozza egy cég sikertelenségét.
    Ahoz meg kevés egy jobban siekrült készülék, hogy ezen változtasson.
    De a másik oldalról nézve, ahoz kevés egy rossz is, hogy a gyártó lecsússzon a gödörbe.
    Ráadásul az S5 sem lett rossz, mert tényleg nem az, azzal együtt sem, hogy gagyi műanyag.

    Amit ígértek, azt kb betartották, a többi pozitívum(mint pl a prémium szervíz) meg maradt ugyanúgy.
    Ha később sem lesznek komolyabb gondok a készülékkel, supporttal, akkor a termék sikertleensége sem lesz indokolt.
    Szerintem ez kb ennyin múlik jelenleg, mivel a választék hatalmas, a tényleges különbségek viszont kicsik.
    Mindegyik top telefon tud kb. mindent, mindegyiket kb. ugyanabból rakják össze(hw-ra értem főleg).

    Markáns különbségek nem lehetnek.
    Ilyenkor meg az extra szolgáltatások, alacsonabb ár, vagy márkahűség dönt.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák