Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz vampire17 #43 üzenetére

    Nevezd, aminek akarod, akkor is hetente jön frissítés a 8-ra. Ha a Te logikádat követjük, akkor az MIUI8 még nem is létezik, mert nincs (ma még nincs, holnap már lesz) stabil verzió belőle. Az pedig szegénységi bizonyítvány, hogy hónapok alatt sem képesek egy stabil romot kiadni. Ráadásul a stabil semmivel sem jobb, mint a dev, nekem ne mondd. Nagyon sokáig china stable volt fenn a telefonon, kb. másfél évig. Csak éppen mikor a china stable nem volt képes a jlb50 környékén kezelni az ékezetes karaktereket, mert hiba csúszott egy állományba (1 perc volt a csere egy korábbi verzióból) és ezt sem voltak képesek kijavítani több stabil kiadásban sem, na akkor betelt a pohár. A stabil semmivel sem jobb... még rosszabb, mert nincs benne root sem. Ja és még nem jöttem a china V7 gps.config állományának hibájával... szóval jöhetsz itt nekem, hogy létezik-e heti frissítés vagy sem, de ez csak játék a szavakkal. Igenis jön minden héten a dev romra frissítés. Igaz, amennyi bugot foltoz, kb. annyi újat hoz is. Szóval ne fárassz ezzel a nem létezik heti update butasággal... (bocs!)

    Azt pedig senki nem mondta, hogy stabil romra heti frissítés van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák