Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz carl18 #376 üzenetére

    Gondolom monitor a limitáló faktor nálad. Nálam úgy alakult, hogy 2 helyen lakom és itt is meg ott is van egy gép munka miatt, de a 2. az a maradék cuccaimból összerakott hasonló, költséghatékony gép.
    R5 2600 @ 4GHz + 16GB ram + RX570. Ez a gép elég sok dolgot visz 1440P-ben is (nyilván nem csúcs beállításokban, mert inkább csak 1080P-re való), ugyanakkor elvérzik egy olyan egyszerűbb grafikás játék alatt, mint a Stellaris, a nyers egy szálas CPU teljesítmény elégtelensége miatt. - igen, 4GHz-re tuningolva is.

    Igaz az a játék most kapott patch-et ez miatt mert még csúcs Inteleket is meg tudott fektetni az endgame, de így is kevés alá ez a proci és akkor még nem is nagy galaxisról van szó, a proci meg még használtan is 45k körül van...

    Egy 5600X-el biztos jól érezné magát (meg én is), de az ára miatt várok vele... Majd ha lesz normális áron, vagy kihozzák az 5600-at ami jó választás lehet all-core tuningra, akkor az megy a fő gépembe, ez a régebbi meg megörökli a 3600X-et.

    Ebben a PH! tesztben nagyon jó lett volna egy 5600X-et is szerepeltetni, valszeg kijött volna, hogy az is elég kb. mindenhova.

    Mikor megvettem a 32 colos 1440P monitorjaimat munka miatt, akkor már sejtettem, hogy VGA téren be kell majd nyúlni a zsebbe... Ezen az RX570-es gépen úgy tolom a Cyberpunkot, hogy ablakban fut 1080P mediumban. :)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák