Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Newman]

    tag

    Egy hónapja vettem egy ilyet, a Garmin Forerunner 230-amat szerettem volna váltani vele. Ez utóbbi inkább sportóra, okos funkciókkal, a Stratos pedig inkább egy majdnem okos óra, sportra használható funkciókkal.

    A Garmin-hoz képest, itt például - Androiddal használom - nem jeleníti meg a levél tartalmát, csak a küldőjét és a címét. Nem kezel ANT+ dolgokat, ezért is lehetetlen szerintm például kerékpározásra használni, mert GPS alapon bár mér sebességet, de pedálfordulatot, vagy nem optikai alapon szívritmust nem tud. Ami miatt igazából megvettem, az a GPX fájlok használhatósága, mármint hogy be lehet őket tölteni és akkor mutatja, hogy ahhoz képest merre jársz. Fontos volt nekem, mert MTB közben sokszor meg kellett állnom, hogy megnézzem a telefonon hogy most akkor merre. Így csak elegendő leszedni az útvonalat pl Strava-ról és nyomás.

    Nem mondom hogy csalódtam, de az hogy alkalmazásokkal nem bővíthető az vicc. Például sebességet csak akkor mér ha valamelyik aktivitást elindítod. Tehát például buszon utazva csak simán megnézni a sebességet nem lehet. A Garmin ezt egy app-al simán tudja.

    Nem mondom hogy nem fogom használni, de sportolásra a Garmin-t le nem rakom. Az lehet a kormányon, ez meg max a csuklómon, de első órának sportra használhatatlan, okosóraként pedig erősen korlátozott.

    VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

Új hozzászólás Aktív témák