Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tyukee

    csendes tag

    sziasztok! Watch gt-m van, előtte volt stratos is, ezért merem ide is kiírni a problémámat. Segítség kellene! hétvégén Balaton átúszás volt... alig vártam hogy végre nyílt vízi úszást is érdemben kipróbáljam. Hát csalódás volt. Azt hittem hogy legalább - hamár a víz alatt nincsen gps jel - az indulási és az érkezési pozíciót rögzíti pontosan és a térképen összeköti egy vonallal... Hát nem, csak az utolsó 50-60 m jelenik meg a térképen, és ennyi. A teljes távot ettől függetlenül 5830m-nek mérte, ami még lehet hihető is, hiszen az eddigi uszodás úszások alatt 5200m-en 3362 karcsapásom volt, itt most 3782 lett (úszásnem mellúszás).Így a megadott adataim alapján, meg az eddigi úszás adatok szerint ki tudja kalkulálni hogy mekkora is lett a táv a végére, meg ugye totál egyenesen 5.2 km-en lehetetlen úszni. Az érdekelne, hogy aki használja a nyílt vízi úszás mérésére is annak milyen eredmények jönnek ki? AZ juotott még eszembe, hogy lehetséges az esetleg hogy mikor elindítottam, akkor nem indultam azonnal, kb 1-2 perccel később és esetleg ezért nem rögzítette az indulási pozíciót? A tömeg, zuhanyzás, szemüveg felvétele ilyenek miatt volt késve indulás. Aztán a vízben érzékelte hogy úszok, de akkor már nem volt jel amit rögzítsen??? tapasztalatokra lennék kíváncsi, akinek van!
    Startossal úszott valaki szombaton? neki milyen eredményeket rögzített az óra?

    mindíg csak előre...

Új hozzászólás Aktív témák