Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas26

    tag

    Párnapja használom a Gtr 2-őt összességben megvagyok elégedve vele, Stratos 3-mat váltotta le nálam. Ehhez tudok viszonyítani meg a feleségem Gts2 minijéhez.
    Alvás funkcióban szinte ugyanazokat méri mint a Stratos 3 csak pluszba bejött a Rem nézése is, pulzus mérésben meg GPS-is szinte ugyan az, max a Stratos 3 hamarabb talált GPS jelet.
    Teszteltem az órát ma 3 km futással.(szerintem jól mért mindent, ahol átváltottam gyaloglásba ott szépen lekövette a pulzusomat meg a tempómat is.
    A pulzusom is hasonlóan lehetett mert a levegő vételem nem sikerült egyenletesre, régen voltam már futni :) )


    Értesítések jól érkeznek, ami fura számomra ha hívnak akkor csak a telefonszámot írja ki míg a Stratos 3 ki írta a hívófél nevét(magyar zeppet használom ) nem biztos, hogy így ez a zepp hibája teljesen. Üzem időben nekem 4-5 nap úgy,hogy minden be van kapcsolva ami lehetséges :) , ennyit bírt a Stratos 3 is számomra ez elfogadható.

    Amit inkább hiányolok az órából a dupla koppintásos felébresztés Stratos 3 tudta, alvás elemzés visszanézése az órán(Stratos 3 tudta, Gts 2 mini részben tudja) telefon kamera kezelése(fénykép készítése Gts 2 miniben benne van), persze ezek nélkül is jó az óra.

    Több funkció van benne mint a Stratos 3-ban(PAI, hívás fogadása, Spo2 mérés, Rem figyelés,Stressz figyelés,) talán ezek miatt tértem át rá , eddig nem bántam meg a döntésem.
    A Stratos 3 is jó óra persze, de nekem ez jobban tetszik. :K

    Egyetlen bosszantó dolog, hogy a Xiaomi Redmi Airdots 2 fülesem és a GTR 2-tő nem szeretik egymást :W , szaggatva akadozva játssza le a zenét, így nézni kell új Bt fülhallgatót. :(((

    "A jövő sem a régi"

Új hozzászólás Aktív témák