Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz Squirrel #150 üzenetére

    Na itt látszik meg mennyire nem értesz a témához, és még te személyeskedsz
    Ugyanis bármennyire is meglepő lehet egy abszolút kezdő számára a hattótáv NEM A MINIMÁLISAN MEGTEHETŐ ÚT. Azt ugyanis bármyennyire meglepő úgy hívják hogy minimum hatótáv.

    City - Cold Weather420 kmHighway - Cold Weather320 kmCombined - Cold Weather370 kmCity - Mild Weather635 kmHighway - Mild Weather415 kmCombined - Mild Weather510 km

    Tessék itt vannak a tesla model 3 long range adatai ha már ezt a példát veszed elő:
    Azaz a hatótáv 445km
    Tessék. Ezt te hoztad nem én, a saját számaid mondanak ellent neked nem én.

    Audi etronnál meg megint megakarod mutatni, csak hogy nem egy laikussal beszélsz. Belinkeled a kisebb aksis verziót, mert ez téged "igazolna". Ügyes trükk, csak nem működik.

    [link]

    City - Cold Weather350 kmHighway - Cold Weather255 kmCombined - Cold Weather300 kmCity - Mild Weather495 kmHighway - Mild Weather315 kmCombined - Mild Weather395 km

    És kiadja hogy 351.5km megtehető hatótávú az e-tron. Basszus, hát csak nem az van hogy nem teljesen valós amit mondtál. Hát hogy lehet ez kérem....

    A sok félrevezető kamu adatoddal csak tovább erősíted az emberekben a villanyautózással kapcsolatos félelmeiket, még ha nem is szeretnéd. Tehát akkor nem tudom miről beszélünk.

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák