Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HThomas

    senior tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz .Szaki. #3 üzenetére

    Ugyanez igaz a nagy szerelmemre, az F-150-re is
    Kíváncsi vagyok, hogy az Explorer / Expedition párosból mikor lesz tisztán elektromos :D

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz .Szaki. #3 üzenetére

    Az 500e szerintem is tarolni fog. Annak ellenére jól néz ki, hogy elektromos autó, ill. - hál' Istennek - nem látszik rajta az elektromos mivolta. Rosszul vagyok ezektől az erőltetett futurisztikus dizájnú villanyautóktól. :(((

    "A Mustangnak tetszik a formavilága ... " - nekem viszont nem.
    Attól pedig kifejezetten rosszul vagyok, hogy ezt a villanyöszvért (kp. tényleg úgy néz ki, mint egy ló és szamár keresztezése) Mustang-nak nezezik. Szóval szvsz. a Ford Mul-E találóbb név lenne.

    #4 bkercso
    Még csak "átpörgettem" cikket, hogy lássak milyen modellekről várhatóak, de én is azt látom, hogy messze még a plebsz számára is elérhető, jó ár/teljesítmény arányú villanyautó. Tudom, drága az akksi...

    #5 .Szaki.
    " ... azt sem szabad elfelejteni, hogy a belsőégésű motoros autók árait pedig mesterségesen tornásszák fel az egekbe ... "
    Nehéz is lenne elfelejteni. Amit az utóbbi a belsőégésű motorokkal szemben művelnek - legfőképp az EU-ban - az botrány. Az is szomorú, hogy a villany csak így tud "győzni" ...

    #13 cuebler
    "... pár hete így is csúcson volt az áramfogyasztás ... " - és az év elejei majdnem blackout-ról se feledkezzünk meg. Nem volt ugyan vezető hír, de intő jel.

    #27 cherubion08
    "Hol vannak a fapados autók? Ha ennyire a védjük meg a földet járjunk eautóval duma megy,akkor nem ártana kibővítteni a palettát."
    +1
    A cikkben felsorolt járművek többsége egy oximoron. Zöld, villany, eco ... közben mindennél fontosabb a gyorsulás, és hogy annyi kijelző legyen benne, mint egy repülőben.
    Piszok messze van még valódi népautó.

    ... és. Nagyon várom már azt a villanyautót, ahol a töltőkábel elhelyezését vére meg tudják oldani. Már az is nagy flash lenne, ha nem kellene a csomagtartóból mindent kipakolni (mert alatta van), ha éppen szükség van rá, de az se lenne ördögtől való, ha úgy működne, - mint a porszívók esetén, - hogy a kocsi "magába húzza" a kábelt.
    Az is megérne egy misét, hogy miért a villanyautósnak kell a kábelt magával cipelnie, és miért nem a töltő része?

Új hozzászólás Aktív témák