Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Tertius #28 üzenetére

    Kedves, hogy szamba adsz szavakat. Engem aztan marhara nem erdekel ki facebookozik es ki nem, mindenki ugy eli az eletet ahogy akarja, de az viszont jogosan zavar, ha egy szamomra erdekes topik 90%-ban arrol szol, hogy jon egy antifacebookos es bebofogi, hogy marpedig o csakazertsem facebookozik, a kedvencem aki mar azon is megsertodik, mert neki meg filmeket ajanlani sem kell, tudja o mi a jo film. Es igen, amikor valaki mar csak write only modban van es tenyleg csak azert jon, hogy leirja, hogy pfuj facebook, az mar facepalm kategoria. Vergodnek? Nem gondolom. Tiplizzek? Nem fogok, mert az appot szeretem es az ERTELMES beszelgetes erdekel. Az, hogy en hova loginoolok facebookkal es hova nem, az egyedul az en gondom, de NEM irom be mindenhova. Nem gunyolodok senkin azert mert ezt nem teszi, mert mint ahogy fentebb is irtam, mindenkinek szive joga. Csak jelzem, hogy qrva unalmas ezt olvasni allandoan, mert marhara off.
    Azt viszont vegkepp nem ertem, hogy mivel lenne jobb a google acc mint a facebook, egykutya mindketto.
    Reszemrol lezarva.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák