Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    válasz bartatamas #29 üzenetére

    bartatamas: a hőfokokkal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy az információ/eszköz/akku -nál lévő jelenleg 22°C érték honnan kerül kiolvasásra? Tényleg szó szerint van az akku-ban egy hőfok szenzor, vagy csak a telefonban az akku közelében van?
    Csupán azért kérdezem, mert a szenzorok/hőmérséklet-érzékelő -nél nálam "nem elérhető" van, amivel semmi bajom, nyilván ilyen tényleg nincs a ZTE Blade-ben :DDD

    Röviden, hogy ez engem miért érdekel :B --> gyakran telón nézem, hogy hány fok van. Tudom nem túl pontos ha pl. zsebből veszem elő a telót stb. de mikor fél órája az asztalon van a teló nagyjából reális értékeket mutat.

    A progi egyébként szuper, köszönjük! :R

    Rover623: Én abból a 10-15hsz-ből le is szűrtem, hogy jobb volt míg csak használtam az Aidát és még ennyire sem ismertem a készítőiket... ez a hozzáállás amit prezentált az illető, nagyjából azt publikálta az olvasók felé, hogy "pénz-pénz-pénz és azt csináljuk amit mi akarunk, mert mi vagyunk a sztárok" nem baj - ez kell nekik. Ha most próbálnának írni egy hasonló progit és mi írtuk volna az Aidát, nem hinném, hogy sok esélyük lenne, tehát marketing szempontból nagyon nem volt (vagy most sincs) képben a fazon. Ha 3éve elkezdtek volna mobil platformokra Aidát fejleszteni ott is sikeresek lehetnének, így ezt a frontot már el is bukták, a jövőre nézve biztos, a jelent pedig már most bánthatják... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák