Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #2834 üzenetére

    Fogalmam sincs, hogy mit kajálnak az emberek azon a Lollipopón. Én csak a szívás részt látom. Talán majd 5.1 -től, ha tényleg lesz benne használható dual SIM kezelés. Bár azt kell mondjam, hogy az MTK a hozzáférhető Engineer mód lehetőségeinek köszönhetően elég jól gyúrható (mármint Robot szempontból). Rengeteg olyan funkciót meg tudok hívni, amikhez Samun nem lehetett hozzáférni. Persze, itt sem minden fenékig tejföl. Van pár kínai megoldás, amik totál átkavarják a működést és nem találok róluk semmilyen leírást, tutorialt. Pl. a kamera videóbeállításaihoz nem lehet külső alkalmazással hozzáférni. Az Elixír szerint három kamera van benne. A töltőáramról meg egyáltalán nem tud infót mutatni. Ami meg a logban van, az totál gáz. Az egyik oldalon ott a SELinux a policy -jével. Mert ugye a Google szerint fő a biztonság. Ezzel szemben, Te láttál már olyat, hogy egy droid megjeleníti a logban a touch inputokhoz tartozó keycode -okat, vagy koordinátákat? Csá biztonság!

    Kátai:
    Persze, megoldható. Talán még példa is van rá, de ebben nem vagyok biztos. Én csináltam ilyet, csak értesítő ledre. De az már mindegy, hogy ledet villogtat, vagy hangoskodik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák