Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • david1212

    tag

    válasz Gergő_ #124 üzenetére

    Mielőtt vásároltam egy ilyen tabletet, jól körülnéztem a piacon. A vaterán vásárolható pc-k közül a legtöbbel 2 probléma van, vagy lehet. Az egyik, hogy 90%-ban neked előre el kell utalnod 50-55 ezer forintot egy olyan termékre ami majd csak 2-3 hét múlva érkezik meg. Azt is tudom, hogy vannak már olyan "cégek" akik raktáron tartanak több ilyen pc-t, csak érdekes mikor megkérdeztem van-e belőle, pont akkor fogyott ki. A másik gond a garancia. Ki ad rá? Az eladó, a kínaiak, vagy egy kft magyarországon valahol? Mint olvashatod a hozzászólásokból, azért akad ezekkel a tabletek-kel probléma, igaz a legtöbb nem hardveres, hanem szoftveres, ami otthon orvosolható jó esetben. Aki Budapesten él, és ott vette mondjuk a gépet annak talán könnyebb dolga van, hogy megtalálja a garanciaadó céget. Viszont a vidékieknek postázgatni (vagy futár szolgálat) kell, hogy visszaküldje a hibás készüléket, és mint tudjuk a postán annyira nem vigyáznak a csomagokra, akárhogy is csomagoljuk be. A lényeg, én ezért vettem a lakhelyemhez közel egy nagyáruházban, mert ha gond van vele, az ő dolguk a javíttatásba adás és a küldözgetés.

Új hozzászólás Aktív témák