Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modeart

    tag

    válasz bugyburugy #119 üzenetére

    Akkor nem igazán olvastad át jól a fórumokat. :U
    Akinek van pár napig dual simes telója, magától rájön a megoldásra: egymásra kell irányítani hívásirányítással a két sim kártyát, így kapsz foglalt jelzést.
    És megelőzve egy tévhitet (ami szintén a fórumokon terjeszt néhány "okos") hogy a hívásátirányítás pénzbe kerül, NEM, a hivásátirányítás ÍGY nem kerül semmibe, mert percdíja van, viszont így ugye nem beszélünk, csak a foglalt jelzést generáljuk íly módon.
    Ráadásul ha az egyik kártyádon mobilnetezel, és be van állítva a GSM hívás prioritása, akkor a net miatt sem dob el hívást, max. megszakad a netezés telefonálás közben.
    Egyébként 2 éve használok dual simes telót, még soha senki az ismerőseim közül nem panaszkodott, hogy nem vagyok elérhető telón és soha nem éreztem hátrányát hogy nem dual active.... azt hogy viszont egy telefont viszek magammal, egyre kell ügyelnek, egyet töltenem - azt nagyon szeretem.
    A magam részéről amíg a mobilelőfizetés mellé kínált mobilnet horrorr áron van, addig a második simem egy szimpla mobilnetes sim lesz, így még egy darabig nem akarok lemondani a dual simről, mert baromi kényelmes és olcsóbb a mobilnetem.
    Van egyébként abszolút dual sim active teló a HTC-től, egy százasért itt[link].

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák