Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pisti55555

    újonc

    Sziasztok. Nekem is egy ilyen telefonom van. Egy 7041X Vodás verzió. Olyan problémám lett, hogy egyik napról a másikra, reggel csak kiírta hogy sérült az SD kártya és formázzam le. Úgy voltam vele hogy ok, de előbb lementek róla mindent gyorsan. (volt már olyan hogy telefonom azt írta hogy sérült, de a gép meg olvasta, nem értem miért) Csatlakozás géphez, nem megy az sd kártya. Gondoltam hogy jó ez meghalt, kivettem a telefonból. Nem telik bele 1 perc, megint pittyeg. Kiírta hogy belső tárhely sérült, formázza újra. Leformáztam, de ezt írta továbbra is. Most is ezt írja, és nem értem miért, se zenét, se képet nem tudok tárolni rajta, mert olyan mintha nem érné el a belső tárhelyet. Ha megnyitom a beállításokban a tárhely menüpontot, akkor ott villog (váltogat), egyszer azt mutatja hogy kb 10%-a foglalt, egyszer meg hogy tele van teljesen. Mi lehet a probléma? Hogy tudnám esetleg frissíteni vagy újrarakni a telefont. Recovery menüből próbálkoztam Factory resettel, de ez nem működött, a probléma továbbra is fent állt.
    Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv: Pisti

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák