Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modeart

    tag

    válasz x1port #26 üzenetére

    Szerintem sokat számít egy jól optimalizált rendszer is. Egyébként a teszt is ódákat zeng a gyorsaságról, valahogy szóba se kerül a kevés RAM, mint hátrány. Több Alcatel telóm volt az utóbbi években és véleményem szerint az egyik legjobban optimalizált android van az Alca telókon, kevés ramon is meglepő gyorsaságra képesek. Én ha kezembe adom néhány ismerősnek a telót, nyomogatják egy darabig, utána el se hiszik hogy csak egymagos a procija.
    A gyártók pedig azért "erőltetik még mindig" az 512-őt, mert nagyon jól tudják, hogy az okostelefon júzerek döntő hányadának a felhasználói élménye semmivel sem kevesebb ettől, észre sem veszi hogy ez kevés nekik vagy sem, a telefon használható mindenre.
    Néhány kivételes esetben indokolt a több RAM: pl. aki főként játékgépnek használja a telóját vagy olyan alkalmazást futtat, amely nem állhat le egy pillanatra sem (pl. ftp szerver) azoknak viszont értelemszerűen ez a telefon nem való.

    Már volt ötletem arra, hogy készítek egy youtube videót a telómmal, megkérek itt néhány RAM-őrültet, hogy mondják el mivel lehet agyonlaggoltatni a telót, mit telepítsek, mit állítsak be, hogyan használjam, aztán videón bemutatva, hogy nincs semmi lassulás stb., lerombolom ezt a hülye "512 ram kevés" mitoszt. :U

Új hozzászólás Aktív témák