Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaksi45

    csendes tag

    Sziasztok!
    1./ Nem tudom, hogy az Alcatel okosóra a témába vágó kérdés-e, de érdekelne néhány dolog és nem találtam kimondottan okosórás fórumot.
    Samsung Galaxy A5-öm van, ehhez vettem egy Alcatel Watch-ot. Működik is rendesen, eddig nem vettem észre problémát. De sehol nem találtam infót sem a vétel előtt, sem utána, hogy miért szerepel az okosórák kompatibilitási listája forgalmazók oldalán. Például az Alcatel Watch listájában sem szerepel a SAM A5, mégis működik! Közben a boltokban és máshol is csak az Android megfelelő verzióját említik követelménynek. A megfelelő Android verzió talán a kapcsolathoz mindenképp szükséges alapkövetelmény, a kompatibilitás pedig a letöltendő app-ra vonatkozna...?? Mi az, ami esetleg nem működik, ha az adott telefon nem szerepel az óra komp listáján??

    2./ Feltételezem, hogy az okosóra nem csupán a PC-ről tölthető USB-n keresztül, hanem pl. az A5 töltőjéről is, és ez nem jelent túltöltést a 210mAh-s kis akkunak?!

    3./ Az óra NFC-je a leírásban említett párosításon kívül jelenleg használható-e másra?

    4./ Az óra időjárása más kerületet mutat (Terézváros), mint a telefoné (Alsórákos)! Honnan veszi az időjárást az óra, ha nem a telefonról?

Új hozzászólás Aktív témák