Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liverbird

    csendes tag

    válasz petya220 #3181 üzenetére

    Ez azért más, egy régi pc-s progit meg sem próbálnék felpattintani androidra (újat sem), bár létezik működő megoldás rá. Viszont január végén megjelent a felújított, hd kiadás pc-re és mobilra. Annyi volt a baj, hogy fáradtan álltam neki telepíteni. Azt írták, hogy apk-t belső memóriába is, a többi cuccot meg az android obb mappájába. Na ilyen az alcán nincs. Total commanderrel találtam ugyan egyet, de ahhoz meg root jog kell. Aztán kiötlöttem, ha nincs mappa, hát csinálok. Bejött. Persze ha figyelmesebben olvasom a kommenteket, hamarabb rájöttem volna, írta ugyanis valaki.

    Ha valaki kipróbálná, fut a telefonon, bár rendszertelen időközönként kilép. Újraindítás segít, utána egy ideig ok. A játékélmény meg... Tableten jobb lehet, de az nincs :) Megoldhatták volna, hogy lehessen zoomolni, de nem tették. A harcokat meg kénytelen vagyok autocombat-tel vívni, mert rövid próbálkozás után feladtam, hogy az én kedvem szerint menjen a harc. Másokkal ellentétben távolsági harc ok volt, ellenben a közelharcos egységek használhatatlanok voltak; nem támadtak, csak skippelve lettek. A ubisoftot ismerve majd jó drága dlc-ként kihozzák a hibajavításokat :)

Új hozzászólás Aktív témák