Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ankhiszesz

    tag

    válasz GeryFlash #132 üzenetére

    Ok, Te kifogtál egy hibás példányt, garanciát pedig ügyesen elhánytad, ez a Te bajod és nem a T-jé, legközelebb majd jobban vigyázol. A Te butaságod miatt ne mást hibáztass!!! :N
    A másik, ha én minden olyan gyártóra azt mondanám hogy sz@r, mert kifogtam egy hibás terméket, akkor sz@r lenne: a Nokia, a Samsung, a Sony, az LG.... kivéve talán az Alcatelt (abból még nem fogtam ki hibásat, de a gari megvan!!!) Köztünk egy különbség van, én egyik gyártóra se mondom, hogy sz@r, mert kifogtam egy hibás terméket, garanciára (és én megőrzöm mindig) mindegyik cserélt vagy javított, így egyiknél sem zárom ki a vásárlást a jövőben! ;]
    Mellesleg nagyon megvagyok elégedve a 995-ösömmel, korrekt összeszerelés (a gumírozott hátlap nagyon bejön), még azután sem nyikorog, hogy anyukám véletlenül leejtette a parkettára, és csak hibátlanul működik és működik, immáron 2 hónapja, pedig nyúzom! Szóval elképzelhető, hogy Alcatel lesz a következő is (majd az akkori mobilpiac eldönti), persze nem a 991-es, visszafelé nem haladok. :D

    Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák