Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jakovlev

    csendes tag

    Sziasztok fórumozók!

    Első droidos telefonomat venném a közeljövőben, nincsenek nagy igényeim, de a tesztek és a vélemények alapján pár típusra korlátozódott a választás.

    Huawei X3, Waytek Libra, SE Xperia mini pro, LG P500 Optimus One, Alcatel OT 990.

    Maximum 50-et költenék a telefonra, de nem baj ha sokkal olcsóbb.
    Itt olvastam a fórumon, hogy elég bika kis akksija van, volt akinek akár 4 napig is bírta és ez nekem fontos szempont. A 100 megapixeles kamera, HD videó felvétel és társai annyira nem érdekel.
    A kérdésem a következő: Hol lehet ilyen telefont függetlenül kapni, ill mi a véleményetek -elfogultság nélkül- a többi telefonról?

    Boldog ünnepeket!

    Még annyit tennék hozzá, hogy az Xperia-nál a kis kijelző ami igazán visszatart, néha 1-2 filmet elnézegetnék rajta, amelyhez azért a 3" elég mini...
    Az OT szépen viszi a 'mezei' felbontású AVI-t? (nem 480p, 720p és 1080p)

    [ Szerkesztve ]

  • jakovlev

    csendes tag

    válasz biowizards #5987 üzenetére

    Az nem rossz érték, én sem nyúznám naponta, nem vagyok telefonfüggő. Igazából a GPS, a wifi és a hasznos alkalmazások miatt váltanék egy alap androidra.

    Keresgéltem az imént, és asszem a Pixmania árulja, de 60k fölött :))) ami azért elég vicces...
    Néztem garanciás, alig használtakat is, azoknak tényleg jó áruk van, csak az a baj h egyik sem független, és asszem a Voda nem is forgalmazta, én pedig Vodás vagyok...

    Amúgy alap felbontású filmet próbáltál már rajta?

    Úgyh most az OT felé húz a szívem, csak találnék már egy független garanciásat... De nincs :W

  • jakovlev

    csendes tag

    válasz dokee78 #5989 üzenetére

    Ezt írtam: "Az OT szépen viszi a 'mezei' felbontású AVI-t? (nem 480p, 720p és 1080p)"

    Szóval még1x, a kérdésem az volt h az OT viszi-e a mezei AVI-t akadás mentesen.
    Tehát ebből kiderül h eszem ágában sincs hd-ben filmet nézni, egy igen vagy nem válasszal megelégedtem volna, tovább úgysem forszíroztam volna az AVI témát.

    Mert sztem nem minden telón egyértelmű, de lehet h én vagyok zöldfülű a témában.

  • jakovlev

    csendes tag

    válasz matepalfi #5992 üzenetére

    Neeem, semmiképp sem az X10 mini-re gondoltam hanem az Xperia mini pro-ra.
    Tudom, hogy vmivel drágább, de még nem tudom h a kis kijelző mennyire hátrány... Gondolkozom rajta.
    Mert úgy vagyok vele, ha egy olcsóbb teló is tudja az én igényeimnek megfelelő dolgokat -és nekem nem olyan fontos a 8 megapixel meg a hd videó- akkor azzal is megelégednék.
    Menjen a rendszer akadás mentesen, ne fagyjon be, néha azért filmet is elnézegetnék rajta, szóval legyen faszán összerakva és kész.
    Ha mernék áldozni egy telóra biztos h Defy pluszt vennék, de 70ezret tuti nem fogok kiadni mostanság.

  • jakovlev

    csendes tag

    válasz mkRoland #6000 üzenetére

    Végül is igen. Nem vagyok elzárkózva tőle. Nézegetem is a használt telókat, de nekem a legfontosabb a garancia, szóval ha függetlenítenem kell, az már rontja az összképet...

    Sajna nincs semmi hűségidő, egy éve lettem újra kártyás 6 év előfizu után, elegem lett belőlük, hogy minden akció az új előfizetőket érte, én szinte semmilyen kedvezményt nem kaptam. És mikor át akartam váltani többször is kártyásra a kedves ügyintéző kolléga felajánlott több olcsóbb előfizus csomagot, csak, hogy maradjak. Ilyenkor bezzeg van kedvezményes csomagjuk a régi előfizetéseseknek is... Hát maradtam. Egy ideig csak, mivel körbenéztem és rájöttem, hogy baromi drágák így is percdíjaim, úgyh lettem kártyás. Mielőtt lemondtam végleg az előfizut, négyszer hívtak fel!!! kedvezményes csomagokkal, új teló vásárlásának lehetőségével, csak maradjak előfizus. Nem semmi arcok :)
    Mostanság újra gondolkozom előfizetésen, munkahelyem révén kedvezményes céges csomaghoz juthatnék ami megfontolandó... Még azért puhatolózom.

    Igazából azért lenne vonzó az OT, mert tényleg több napig bírja mint az okostelefonok többsége.
    Az X3 meg tényleg baromi olcsó...
    Nehéz szülés lesz :)

    Köszönöm a tanácsokat, jól meggondolom, hogy mit választok.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés