Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hans5341 #29 üzenetére

    wp-n én is gondolkodtam többször, ez már szubjektív, kinek mire van szüksége, engem személy szerint zavar amilyen gagyi a rendszer , csempék, gyári app-ok kinézete (nyilván én vagyok túl szigorú ezzel, mivel web-app-logo, stb. dizájner vagyok), zavar, hogy nem testreszabható, és egy jó ideje nem nyomkodtam wp-s telefont, de gondolom, még mindíg nincs akkora választék alkalmazásokban wp-re, mint androidra vagy ios-ra...
    najó, jól eltértünk a témától...a lényeg, hogy android is jó, és megbízható, gyors, főleg hogy most butter project is van :) csak meg kell legyen egy alap hardver alája, pl 1ghz+, 512ram...kár hogy a sok gagyi cucc miatt sokak véleménye negatív a rendszerről, pl a tiéd is...wp-nél azért szmúsz minden, mert a microsoft megköti a gyártók kezét hardver szempontjából, ezért pl esélyed sincs 600mhz-es lagolós windows phonet vásárolni + nem engedi hogy belenyúlkáljanak a rendszerbe...
    galaxy s3-at még nem tapogattam, de a taccsvízet el tudom képzelni hogy 4 magon is lagzik ;] a defy-n meg szintén ott a blur...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák