Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Stabi83 #212 üzenetére

    Igen, napi szintem használom, és ugrálok a platformok között. szóval személyes tapasztalat mind. mellesleg (vagyis ebből adódóan) nem vagyok elkötelezett az Apple felé, a Xiaomi telefonjai pl. kifejezetten érdekelnek és szeretem őket, sőt sokáig a p20 pro volt a favorit, mert külföldi utak miatt fontos lenne a jó hálózati támogatottság, erős antennák, nagyon fontos a jó üzemidő, és a jó kamera is. nagyon kiegyensúlyozott készüléknek tűnt, annak ellenére azt választottam volna, hogy iPhone x koppintás. aztán olvasva a topikját inkább letettem róla, a note 9 lett az új favorit, de persze mivel az iOS a kedvenc platformom, azért az xs is képben van. De volt lehetőségem egy mi 8-at megnyomkodni, az is nagyon korrekt gép, el is gondolkodtam rajta.

    213: pont nem, azért néztem át a topikot csak majd' 1 nappal később, mert nincs időm egész nap követni. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák