Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Dobrika #154 üzenetére

    Egyetértek a WS vonallal szerzett negatív tapsztalatokkal. Az az érdekes, hogy én amúgy szeretem a brand gépeket, HP260G2-ből rengeteget szereztem be éppen emiatt, mert az egy jó ár/érték arányú megoldás, és irodai munkára több is, mint elég.

    A WS-t azért kezdtük el venni, mert a műszaki osztályon sírtak az összeszerelt gépeinkre, hogy biztos azért fagy a Creo és a ProE, mert nem tudunk normális gépet összerakni. Na, vettünk egy Fujitsu hordozható munkaállomást, óóó, az már tetszett az arcuknak. Utána vettünk néhány FS asztali munkaállomást, az is szipi-szupi volt az első hetekben. Aztán jöttek a szokásos dolgok, és félév sem kellett ahhoz, hogy kimondják, ezek is sz@rok, csak legalább drágák. Most én raktam össze egy tesztgépet nekik 8700K-val, amit összevetnek a Fujikkal, aztán meglátjuk, merre induljunk tovább. Ilyen ez, majd csak rájönnek, mennyire lényeges a szoftver optimalizáltsága. Egyébként ugyanezek közül van olyan user, aki R7 2700X-et használ otthon, ami a speciál CAD bencsekben állítólag lassabb, mint a 7700K-s WS-ek, de közben meg a gyakorlatban nem érzi, mert amelyik modell az egyiken szaggat, az szaggat a másikon is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák