Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz toeki #108 üzenetére

    Nem is kell belehalni konkrétan, elég ha egy szobában eléd az életed 20 éven keresztül.

  • lolller

    tag

    válasz toeki #108 üzenetére

    Ne haragudj már meg, de mutass már Nekem egy fű fogyasztót aki belehalt a szívásba. Senki nem szeretne semmilyen ópiátot sem legalizálni, sőt Én személyszerint semmit sem akarok legalizálni egyszerűen egy dekriminalizálást szeretnék a fű tekintetében, hogy ne a kínai mocsoktól pusztuljanak az emberek és ne nekem kelljen kerülgetni az utcán őket. Abban egyetértünk, hogy ez az ország nincs felkészülve egy legalizálásra, de hangsúlyozom nem ez az egyetlen mód. A jelenlegi helyzettel annyit érünk el, hogy a fogyasztókat két oldalról üldözik, egyszer az állam egyszer meg a méreggel felcsapott szemét a nagy haszon reményében. Egyértelmű, hogy nem a nagybani dílerek húzzák a rövidebbet...

    Onnan tudom, hogy a függőszemélyiség molekulától függetlenül függ. Lehet ez szerencsejáték, túlzott videójátékozás, stb... Felnőtt embereknek ezt bekellene látni, vagy legalább, ha nincs rálátás nem osztani róla az észt... Én sem foglalok állást, hogy szerintem mi az igaz a kvantum-fizikában, mert egyszerűen nem értek hozzá ezért nem is fogok szavazni, hogy jobb vagy baloldali a szuperpozíció...

    Attól egyébként, hogy legális lenne olcsóbb biztos nem lenne, már miért is lenne az? Egyetlen olyan dolog a földön aminek az ára kb 1990 óta napjainkig 1-1.5 ezer forintot drágult. Mit gondolsz miért van ez így? Ebben pozitívum annyi lesz, hogy nem az albán wd40-es mocsok lesz az utcán, hanem ellenőrzött, szabályzott termesztőkön keresztül kapják a boltok. Amik aztán tilthatják államilag 18 vagy 21 év alatt a vásárlást. Most mivan? Diószeghy Sámuelen a díler adja amennyiert adja, akárkinek aki fizet érte... Ez lehet egy 10 éves is. Érted már?

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák