Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Migráns #33 üzenetére

    Te valamit nagyon félre értesz :(

    Sajnos a legnagyobb fogyasztok sorrendben mert ellenben veled én ott ülök és látom:

    Földalatti kitermelés: ~2500kW
    Elsődleges Golyósmalom: ~1000kW
    Másodlagos Golyósmalom: ~600kW
    Zúzógép: ~800kW
    AUX a generator telephez:~180kW
    Es a pillanatnyi termelés olyan 6 ezer kW :R

    Igen Kurv@ vagyok mint mindenki eme világban ezt sosem tagadtam.

    Annyit mondtam, hogy a környezeti katasztrófa Ott nem azzal jár mint ami a Tiszánál történt.
    A másik, ez a zagy gyakorlatilag nem fog porként szállni mert a külszíni fejtéseket visszatöltik vele.

    Azt ugye tudod a nehézfémek ugyan úgy ott voltak a kitermelés pillanatában a kőzetben?

    Senki nem mondta azt veszélytelen.

    De hogy ne legyünk ennyire egyoldalúak, TE ugyan olyan Kurv@ vagy mint én, mert az az arany a TE telefonodba és számítógépedben vagy éppen mikrohullámú sütődben köt ki, ha Te nem lennel, én sem lennék.

    Vagyis amíg te felelős gondolkodásúnak állítod be magad megkérdezhetem van-e gyereked?
    Mert nekem nincs és nem is lesz :R
    Tudod ezzel mekkora oko lábnyomot spórolok a világnak?
    Számold ki!

    Itt nem arról volt szó, hogy ez jó vagy rossz, vagy éppen el akarok kápráztatni bárkit is, egyszerűen Nekem ezt dobta az élet, ide vezettek a döntéseim.

    Azon meg kar lenne vitázni ki a jobb Kurv@ mert, az hogy anyagi különbségek vannak az lehet, de mindannyian ugyan azt a falloszt kényeztetjük, Te becsukott szemmel, míg én nyitottal mert legalább beismerem :R

    [ Szerkesztve ]

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Migráns #33 üzenetére

    Tudom van egy varázslatos felemelő érzése annak hogy mást cs3sz3g3th3tsz, de ha ennyire Greta Thunbergnek érzed magad, akkor ne a kisembert próbáld b@s5tatni. Keresd fel a tulajdonosokat és vond őket kérdőre akár privátban, akár média bevonásával.

Új hozzászólás Aktív témák