Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bloomberg

    tag

    válasz atoth #37 üzenetére

    Én is ezt tippelem.

    A fenti linkelt hírre nekem is ez jutott eszembe, előbb-utóbb az Nokia is beolvad.

    Múlt héten - végre - kipróbáltam a WP 7-et.

    Nekem nagyon bejött.

  • Rickazoid

    addikt

    válasz atoth #66 üzenetére

    "lesz multimédiás (mint az N), billentyűzetes üzleti (mint az E), játékra és szórakozásra (mint X), közösségi online, stb."
    Nem biztos. Ha olvastál nokiás híreket mostanában, volt egy bejelentés, hogy pont megszűnnek az ilyen külön irányzatú mobilok, nem lesz multimédiára vagy internetre vagy fényképezésre kihegyezett modell, mindegyik képességei egyenrangúak lesznek kategórián belül, pontosabban nem fognak funkciókat elhanyagolni egy adott funkció kedvéért. Amivel ugye tud játszani, az a kijelző mérete, a RAM mennyisége, 2 vagy 4 hangszóró (esetleg subwoofer - már ha lehetséges ilyen kis méretben), zajszűrős mikrofon, más kamera, LED vagy xenon vaku, retesz a kamera elé.. ezek lennének az adott célra kihegyezett modellek, de a cél elvileg az lesz, hogy például a jobb kamerás modellnek se legyen gyenge a hangszórója vagy a mikrofonja és a jó hangzású telefonnal is lehessen jó képeket csinálni. Meglátjuk mi lesz belőle.
    Az N9 pedig arra jó a Nokiának, hogy nehogy bepereljék, ha nem adná ki és hogy visszajöjjön a tervezésébe fektetett pénz. Amúgy szerintem így is készlethiány lesz majd belőle, de nem a magas eladások miatt, illetve nem fog csökkenni az ára amíg az első 4-5 WP7-es telefon eladásai el nem érnek egy bizonyos általuk kívánt szintet.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák