Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    nem olvastam még a tesztet, de...
    én májusban berendeltem a banggood-ról sima (nem plusz) változatot. kb 5 km-t mentem vele hibamentesen, aztán elkezdte azt csinálni, hogy minden indulás után úgy 10 perccel motor csak szenvedett, majd leállt. de az egésznek a minősége nagyon gyengének tűnt. visszaküldtem, kaptam egy másikat, ott a motor rendben volt, de csálén állt a váltó, azt kellett megjavíttatni, és megint olyan érzésem volt, hogy nagyon szarok az alkatrészek. lötyög, kattog minden, a fék egy katasztrófa, az első teleszkóp egy mm-t ne mozdult. így hát eladtam. az is zavaró volt, hogy rásegítés csak 15km/h-ig volt, ha annál gyorsabban akartál elektromos segítséggel menni, a gázkart kellett tekerni.
    vettem egy Samebike 20lvxd30-at, itthon, használtan, az lényegesen jobb minőségű, és bár itt offtopic, de ott meg a motor csinálja azt, hogy van 0 a rásegítés, vagy 100%, szóval lényegében a pedál az csak indikáció, hogy kapcsolja be. nem a motor segít a pedálozásra, hanem max emelkedőn a pedál segít a motorra :)
    jelenleg egy CMAcewheel GW20-at használok, na az sem tökéletes, de legalább bitang nagy akksi van benne (48V 24Ah) így egy egész napos túrán is kitart. érdemes lehet a fogaskereket nagyobbra cserélni, hogy a pedálozás nagyobb hangsúlyt kapjon a motor mellett.
    de nem véletlenül kerülnek ezek annyiba, amennyibe.

    [ Szerkesztve ]

  • rumos14

    nagyúr

    válasz Bog #12 üzenetére

    az elsővel peches voltam, az tuti, de a Facebook ADO csoport szerint elég sok a minőségi kifogás. ezzel szemben nagyon kevés a "nekem semmi bajom a bringával" jellegű poszt.
    amúgy a + változat lehet h tényleg hoz vmi pluszt minőségben, és ez egyfajta "elkxrtuk" beismerés hogy kevesebb mint fél évvel az alap után itt a +.
    Samebike-nak van itthon hivatalos (=bolti) beszerzési forrása, persze drágább mint Kínából., de biztos szívesen adnak teszt darabot. ott a 20-as bringán van normális sárvédő és csomagtartó, és az egész tényleg olyan masszívabb benyomást kelt.
    amúgy nekem bejött ez a 20" összecsukható vonal, ha kell, feldobom BKV-re, vonatra, ingyen szállítható.

  • rumos14

    nagyúr

    válasz Alchemist #34 üzenetére

    "ideális könnyű emelkedőkhöz (3%)" :F
    az akksi és a motor is gyengébb. az akksi ezeknek a birngáknak a legdrágább összetevője, szóval itt azért több maradhatott minőségibb alkatrészekre, csak hát az emelkedőkkel meg a hatótávval lesz gond.

Új hozzászólás Aktív témák